Každý se může pohybovat zdravě. Nikdy není pozdě začít.

Spiraldynamik® je pohybový a terapeutický koncept podložený 3D funkční anatomií. Principy pohybu, které jsou základními prostředky Spiraldynamik®, je polarita a trojrozměrný spirální pohyb, který se jako červená nit vine v anatomických strukturách lidského pohybového aparátu.

Ve „stavebním plánu lidského těla“, a v jeho principech se skrývá logická systematičnost. Odborníci Spiraldynamik® toto využívají, jasně definují a uplatňují ve vlastní praxi.

Jako „návod k použití vlastního těla na základě evoluce“ vám Spiraldynamik® umožňuje pochopit a naučit se zdravé a účelné pohyby od hlavy až k patě. Pohybovat se podle „stavebního plánu“ znamená znát inteligenci vlastního těla, jeho pohybových možností a tím rozvíjet vlastní potenciál.

Většina lidí k tomu potřebuje získat nové informace, cílenou terapii a cílená cvičení. To vše získáte na hodinách terapie, učení pohybu nebo v poradenství Spiraldynamik®.

Pohybovou inteligenci se lze naučit! Spiraldynamik® je ideální pro tělesně aktivní pacienty. Klienti se aktivně podílí na zkoumání příčin a na léčbě svých obtíží – přesně podle motta: Cvičení namísto operace! Čím dříve, tím je účinek více preventivní, čím později, tím je více terapeutický.

www.spiraldynamik.cz